Nábor 2017

Vitaj Bulldog

bulldogs_vs_pbp

Sme radi, že si sa rozhodol prísť na našu stránku a chcel by si sa stať Bulldogom!  Nižšie nájdeš všetky potrebné informácie a kontakty na ľudí, ktorý Ti pomôžu s Tvojou cestou k americkému futbalu

Prečo robíme nábor?

Keď si raz vyskúšaš americký futbal zistíš, prečo v každom americkom filme chce byť každý teenager v školskom futbalovom klube. Americký futbal je jednoducho COOL a baví nás ho hrať. Práve preto sa skupinka odvážlivcov pred viac než 10 rokmi rozhodla založiť v Trnave klub amerického futbalu, ktorý od tej doby nepretržite funguje a napreduje. No a každý správny tím potrebuje mladú krv a čerstvú chuť hrať. Jednoducho Bulldogs potrebujú TEBA! Príď a presvedč sa aj Ty, že to je šport pre každú postavu a tak ako v šachu aj u nás má každá figúrka inú úlohu a potrebuje všetky typy postáv. Čítaj ďalej a zistíš kde a kedy sa stretneme.

Kde?

Na energu v Trnave kde majú Bulldogs svoje sídlo a pravidelne tu makajú.

Kedy?

Náborový tréning sa uskutoční 3.10. 2017 o 18-00. Príď o chvíľu skôr, aby si sa stihol prezliecť.

Čo potrebuješ?

Prines si na seba klasické veci na športovanie – tepláky alebo šortky, podľa počasia, tenisky a kopačky – ak nemáš kúpené kopačky nezúfaj a príď aj tak! ☺ a fľašu vody, lebo budeme makať

Čo budeme robiť?

Predstavíme Ti americký futbal. Ako sa píše vyššie, tak vo futbale sú rôzne pozície a tie vyžadujú rôzne postavy a rôzne schopnosti. My Ti tieto úlohy predstavíme a zistíme čo Ťa baví a čo Ti ide. Vyskúšať si môže hádzanie a chytanie šišky (to je ťa naša lopta ☺ ) rôzne taktiky, silové pozície alebo si môžeš skúsiť tacklovat (áno je to veľká sranda!).
Zoznámiš sa s americkým futbalom a s nami, máš sa načo tešiť.

Nie si z Trnavy?

Nezúfaj! Bulldogs majú svojich hráčov zo širokého okolia a chodia pravidelne na tréningy autom. Pozri si zoznam miest a obcí odkiaľ k nám chodia hráči a keď máš niečo z toho blízko, kľudne sa môžeš zviesť, stačí keď nám napíšeš na nižšie uvedené kontakty, my to vybavíme a všetci budú radi.

Cestujeme z:

Ako sa s nami spojíš?

messenger_code_213397095357451Otvor si aplikáciu Messenger, na spodnej lište vyber záložku ľudia a zvoľ naskenovať kód. Čochvíľu ti niekto odpíše.

Zavolaj nám na: +421 917 267 844

Napíš nám na mail: nabor@trnavabulldogs.com

Ak si stále neni rozhodnutý, nevadí. Pridaj sa do našej udalosti na FB – LINK – a sleduj nový obsah ktorý vychádza pravidelne. Ak sa chceš iba prísť pozrieť a zatiaľ nechceš makať nevadí! Radi Ťa uvidíme a Ty môžeš načerpať našu energiu a možno sa nabudúce pridáš.

Ak sa chceš dozvedieť viac o nás a o tom prečo nás baví to čo robíme, prečítaj si 5 DÔVODOV PREČO SKÚSIŤ AMERICKÝ FUTBAL

Či máš rád tvrdý agresívny šport alebo taktické šachy s loptou, fubal je pre Teba. To chceš. Lajkuj a príď!