Nábor 2019

Ahoj!

 

Sme radi, že si sa rozhodol prísť na našu stránku a chcel by si sa stať Bulldogom!  Nižšie nájdeš všetky potrebné informácie a kontakty na ľudí, ktorý Ti pomôžu s Tvojou cestou k americkému futbalu

Prečo robíme nábor?

Keď si raz vyskúšaš americký futbal zistíš, prečo v každom americkom filme chce byť každý teenager v školskom futbalovom klube. Americký futbal je jednoducho COOL a baví nás ho hrať. Práve preto sa skupinka odvážlivcov pred viac než 10 rokmi rozhodla založiť v Trnave klub amerického futbalu, ktorý od tej doby nepretržite funguje a napreduje. No a každý správny tím potrebuje mladú krv a čerstvú chuť hrať. Jednoducho Bulldogs potrebujú TEBA! Príď a presvedč sa aj Ty, že to je šport pre každú postavu a tak ako v šachu aj u nás má každá figúrka inú úlohu a potrebuje všetky typy postáv. Čítaj ďalej a zistíš kde a kedy sa stretneme.

Kto sa môže stať Bulldogom?

Brány nášho klubu sú otvorené pre kohokoľvek kto chce! Podmienok je mať chuť hrať americký futbal a tvrdo na sebe pracovať. Máme dva programy, juniorský a seniorský. Juniorský program je určený pre hráčov od 15 rokov a Seniorský program je určený pre hráčov od 18 rokov bez obmedzenia. V americkom futbale je desať rôznych pozícii, ktoré si vyžadujú úplne iných hráčov. Či si veľký, malý, chudý,  “tlustý”, dlhý, krátky, vždy si nájdeš miesto. To je to podstatné! Viac sa dočítaš tu: PREČO PRÁVE AMERICKÝ FUTBAL

Kde sa nachádza klub?

Bulldogs majú svoj hlavný stan na SOŠ Elektrotechnickej, Sibírska 1, Trnava

Kedy a kde bude najbližší nábor?

Každý pondelok od 29.10.2018 o 19:00 v telocvični SOŠ Elektrotechnická “Energo”, Sibírska 1, Trnava

Čo potrebuješ?

Prines si na seba klasické veci na športovanie – tepláky alebo šortky, tenisky do haly a fľašu vody, lebo budeme makať

Čo budeme robiť?

Predstavíme Ti americký futbal. Ako sa píše vyššie, tak vo futbale sú rôzne pozície a tie vyžadujú rôzne postavy a rôzne schopnosti. My Ti tieto úlohy predstavíme a zistíme čo Ťa baví a čo Ti ide. Vyskúšať si môže hádzanie a chytanie šišky (to je ťa naša lopta ☺ ) rôzne taktiky, silové pozície alebo si môžeš skúsiť tacklovat (áno je to veľká sranda!).
Zoznámiš sa s americkým futbalom a s nami, máš sa načo tešiť.

Nie si z Trnavy?

Nezúfaj! Bulldogs majú svojich hráčov zo širokého okolia a chodia pravidelne na tréningy autom. Pozri si zoznam miest a obcí odkiaľ k nám chodia hráči a keď máš niečo z toho blízko, kľudne sa môžeš zviesť, stačí keď nám napíšeš na nižšie uvedené kontakty, my to vybavíme a všetci budú radi.

Cestujeme z:

Ako sa s nami spojíš?

messenger_code_213397095357451Otvor si aplikáciu Messenger, na spodnej lište vyber záložku ľudia a zvoľ naskenovať kód. Čochvíľu ti niekto odpíše.

Zavolaj nám na: +421 918 496 458

Napíš nám na mail: nabor@trnavabulldogs.sk

Ak si stále neni rozhodnutý, nevadí. Pridaj sa do našej udalosti na FB – LINK – a sleduj nový obsah ktorý vychádza pravidelne. Ak sa chceš iba prísť pozrieť a zatiaľ nechceš makať nevadí! Radi Ťa uvidíme a Ty môžeš načerpať našu energiu a možno sa nabudúce pridáš.

Ak sa chceš dozvedieť viac o nás a o tom prečo nás baví to čo robíme, prečítaj si 5 DÔVODOV PREČO SKÚSIŤ AMERICKÝ FUTBAL

Či máš rád tvrdý agresívny šport alebo taktické šachy s loptou, fubal je pre Teba. To chceš. Lajkuj a príď!